poločas: ( 1:1 )
branky: Filip Švejda, Petr Štampach, Václav Brožík
ŽK: 1:3 ( Václav Brožík)
rozhodčí: Cihlář, Plzák, Holeček

Utkání se hrálo na umělé trávě v Sušici. Očekávali jsme počáteční nápor domácích, ale kupodivu se nic nedělo a tak jsme pomalu začali přebírat iniciativu my. Do první šance se dostal po skrumáži po rohovém kopu Vašek Brožík, ale domácí stoper dokázal jeho střelu vykopnout z brankové čáry. Potom měl dobrou příležitost Michal Šindelář, ale jeho střela jen těsně minula branku. Z následující šance jsme se však již radovali. Z rohu velkého vápna centroval na vzdálenější tyč Petr Štampach, na Petrův centr si naběhl Filip Švejda a hlavou nedal brankáři Hradešic šanci 1:0. Bohužel domácí dokázali do poločasu vyrovnat, když po chybě našeho stopera kopali penaltu 1:1. Ještě do půle jsme mohli strhnou vedení na naši stranu, v pokutovém území byl zcela jasně faulován Filip Švejda, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá.  Druhý poločas jsme začali výborně, hned ve druhé minutě zahrával rohový kop Tomáš Hora, na jeho centr si naběhl Petr Štampach a nekompromisně hlavou zavěsil 2:1. V minutě patnácté vybojoval u rohového praporku míč Jirka Havel poslal míč před branku, kde nabíhající Venca Brožík ranou „ z voleje „prostřelil domácího brankáře potřetí 3:1. Hradešice však ještě dokázali zápas zdramatizovat. Asi patnáct minut před koncem snížili, když dokázali zužitkovat přímý kop z hranice šestnáctky 3:2. V závěru zápasu nás hodně přitlačili, ale do gólové šance se již nedostali, naopak my jsme hrozili z brejků a pojistku mohl přidat střídající Šrámek, ale zblízka přestřelil. Na skóre se však již nic nezměnilo a tak jsme si z Hradešice odvezli 3 body.