poločas: ( 2:3 )
branky: Michal Šindelář 2, Michal Suda,Tomáš Hora
ŽK: 0:0
rozhodčí: Dušek
    Utkání jsme začali výborně, již v desáté minutě se ve vápně prosadil Vašek Brožík, který překonal brankáře a jeho střelu zblízka doklepl do sítě Michal Šindelář 1:0. Domácí však velmi rychle vyrovnali z pokutového kopu. Dokázali jsme však rychle zareagovat a nádhernou střelou z úhlu do šibenice se prezentoval Michal Suda 2:1. Do poločasu dal třetí branku po přihrávce Michala Sudy střelou k bližší tyči Tomáš Hora. Losiná však ještě dokázala snížit, když skóroval zcela neobsazený hráč po rohovém kopu (3:2). Ve druhém poločase jsme domácí nepustili vůbec k ničemu a naši čtvrtou branku přidal po nádherném centru Venci Brožíka Michal Šindelář střelou která se odrazila od tyče  do sítě. Další stoprocentní šance nevyužili Jirka Havel  a Michal Šindelář. Zápas skončil výsledkem 4:2 v náš prospěch a z Losiné jsme si odvezli veledůležité 3body.