poločas: ( 0:1 )
branky: Michal Šindelář, Filip Švejda
ŽK: 0:2 ( Brožík, Hora )
rozhodčí: Urban, Velíšek, Schneider
    Vyrovnané utkání, ve kterém jsme však pořád tahali za delší konec. První velkou šanci měli domácí, kteří šli po brejku sami na Pepíka Martince ten však jejich příležitost zlikvidoval. Potom měl šanci Filip Švejda, ale jeho tvrdá střela z hranice šestnáctky pouze orazítkovala  tyč. Z následné příležitosti jsme se však již radovali. Michal Šindelář dostal přihrávku na roh pokutového území, potáhl míč do středu a technickou střelou k tyči rozvlnil síť. Poločas skončil 1:0. Ve druhé půli se domácím povedlo vyrovnat střelou z pětadvaceti metrů. Hned z následného útoku se však individuálně ve vápně prosadil Filip Švejda a opět strhl vedení na naši stranu. Následně měl další velkou šanci Jirka Trojánek, ale sám proti brankáři neuspěl. V závěru si Pačejov vynutil převahu, ale naše obrana již neinkasovala a tak jsme získali 3 body.