TJ Předenice  : S. Žinkovy "A"                   2                        2

poločas: ( 1:0 )
branky: Václav Brožík 2
ŽK: 0:0
rozhodčí: Jiří Velíšek

Do zápasu jsme nastupovali oslabeni o dalších 5hráčů ( Havel L., Havel J., Štampach, Švejda - pro zranění + Michal Suda ČK). V průběhu celého utkání nás svazovala nervozita, nebyli jsme si schopni dvakrát za sebou nahrát a jelikož se ani soupeři moc nedařilo nabylo to moc ke koukání. Domácí se dostali do vedení po rohovém kopu, když jsme nedokázali pokrýt útočníka Předenic. Poločas skončil 1:0 v náš neprospěch. Ve druhé půli se nám podařilo vyrovnat po krásné hlavičce Venci Brožíka, který si naběhl na perfektně zahraný přímý kop Vaškem Růžičkou. Domácí se však opět dostali do vedení po naší obrovské hrubce v obraně. Deset minut před koncem však dokázal opět vyrovnat Vašek Brožík po individuální akci. V samotném závěru měl ještě šanci Zdeněk Pavlíček, ale jeho střelu tečoval obránce mimo tyče.