poločas: ( 0:3 )
branky: Václav Brožík, Filip Švejda
ŽK: 2:2 ( Hora, Suda)    ČK 1:1 ( Suda )
rozhodčí: Havránek, Bohdan, Lanči    delegát : Schneider

Utkání pro nás začalo přímo katastrofálně, po dvaceti minutách jsme prohrávali 3:0, po našich hrubých chybách. Do zápasu nás vrátil ve 30.minutě brankář Měčína, který hrál rukou za hranicí šestnáctky a dostal červenou kartu. Bohužel následný přímý kop v podání Vaška Růžičky skončil jen na tyči. Ve druhém poločase se nám podařilo snížit po hlavičce Venci Brožíka, ale hned vzápětí hosté přidali čtvrtou branku a bylo po zápase. Navíc se nechal zbytečně vyloučit Michal Suda. Ještě jednou jsme zkorigovali výsledek ( po akci Tomáše Hory zblízka dorážel Filip Švejda). Poslední slovo měli ale hosté a stanovili konečný výsledek na 2:5 v náš neprospěch.